Zaniedbana...

Temat: Oferta
Nie wiem czemu ja ^^ ale dostałem dziś wiadomość na GG ;)


Witam, Może się przedstawię. Mój nick w grze Counter-Strike to "Molesta~". Mam 17 lat i chodzę do Liceum. W Counter-Strika gram 8 lat i 3 lata robię to na poważnie. Nad Robieniem Serwera przez FTP poświęciłem 1 rok z życia i postanowiłem znów wrócić do gry. Miałem 4 Serwery w tym jeden ONLY surf_ski_2. Admina mam praktycznie zawsze, że tak powiem ponieważ gdy admin mi się kończy to próbuje pomóc innemu serwerowi. Postanowiłem do Was napisać i Przedstawić swoje propozycje na temat Waszego serwera z Seri Jail Break. Otóż umiem robić pluginy Własne zrobiłem ich 26 Mojego autorstwa, mogę Wam spolszczyć napisy typu: 'Welcome to Serwer..." Lub "this serwer ....", Umiem zrobić MOTD (obrazek strotowy, gdy się wchodzi na serwer), jestem taktykiem w Klanach i mam duże doświadczenie! Postanowiłem przedstawić się Wam ponieważ wyglądacie mi na Poważną firme. Proszę o odpisanie czy jesteście zainteresowani moją propozycją jako Serwer ?


Jego GG to - 13254828
Źródło: freefrags.pl/viewtopic.php?t=14956Temat: : Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
No i świetnie. Po prostu cudownie. Nie mam nawet sił się wkurzać, w końcu przydarza mi się to kolejny raz... chyba zdążyłam się uodpornić. Ciekawe, czy w ogóle dysk jakoś odzyskam, bo na dane już nie ma szans. Mogłabym napisać doktorat o wymaganiach Seagate co do zwracanych produktów...

Więc cóż, ok. 70gb muzyki, cały zbiór anime i mang, AMVki, filmy, seriale, mój cudownie skonfigurowany mirc, absolutnie wszystkie obrazki, tekstury, brushe photoshopowe, fonty, niekoniecznie lubiany, ale jednak przydatny folder "BLE szkoła", część zdjęć, wypełnione epickimi dyskusjami archiwum gg, screeny z RO (których wartość sentymentalna jest przeogromna), no i oczywiście moje psd'ki. Oraz wiele więcej jak sądzę, ale w tym momencie sobie nie przypominam.
Piszę to tu między innymi dlatego, żebym się mniej więcej orientowała od czego zacząć odzyskiwanie.

Oh well, rozpaczać nie będę, bo są w życiu większe tragedie. Ale tak czy siak rok faila oficjalnie uznaję za otwarty.
Źródło: forum.tanuki.pl/viewtopic.php?t=3955


Temat: O religii króciutko.

1. Co do istoty "energetycznej" napisałeś "Jakkolwiek, nie zaprzeczam ze moze istnieac forma zycia, składajaca sie wyłącznie z energii, to z drugiej strony jest to dosc naciagne. " gdzie widzisz problem w odżywianiu się takiej istoty. Przecież wszystko jest formą energii czyż nie? Energia słońca i innych gwiazd np. Wybacz naukowo tego nie umiem napisać. ;-)

2. Trzeba znać imię Boga żeby w niego wierzyć? Czy wręcz zostało to zabronione? Znać imię Boga. :hmm: będziemy tworzyć golemy?

3. Nie pisałem że nie jest barierą chartkor zastanawiałem się tylko. Przeczytaj raz jeszcze mój wcześniejszy post.

4. uuuuułaaa ależ mocarne słowa dobrze że inne religie można uznać za święte czy też ich przedstawicieli. Tylko ci cholerni od Watykanu zawsze szukali władzy i pieniędzy.

5. Zgadza się lecz można uznać że to tylko energia elektryczna. (zapytaj Insida :E )

6. To też zawsze była ciekawa teoria. Czyli jeśli Boga nie było to i tak zaistniał poprzez wiarę czy o to chodzi?

1. Chodzi Ci o najzwyklejsze czerpanie energii z otoczenia? Na chłopski rozum to by działało, zobaczymy co inside powie ;)

2. To była tylko taka mała dygresja na temat jak Polacy znają swoją religię, no i chodziło mi o to imię które objawił ludziom, czyli właśnie JHWH, bo to że swojego prawdziwego imienia ponoć nie ujawnił to wiem ;)

3. No a ja tylko potwierdziłem, bo to prawda, religia często bywała i jest nadal zarzewiem konfliktów.

4. Ale to prawda i na pewno się po części zgodzisz ;) A, nie napisałem nigdzie że tylko oni ;) No i w kościele to też nie jest fajne że tylko jedna interpretacja jest dobra, a ludziom nie pozwala się myśleć. Dlatego tępiono herezje, a przecież kościoły protestanckie w
niektórych założeniach były lepsze niż KK, zaczynając na tym że protestanckie kościoły (zbory) nie były miejscami przepychu, marmurów i złota, najczęściej zwyczajne konstrukcje pozwalające wiernym modlić ze suchą głową w razie deszczu, idąc dalej, brak świętych obrazków (mi się wydaje że stosują się do przykazań, w przeciwieństwie do KK, gdzie wierni modlą się do figurek). A kończąc na braku celibatu, który uważany za szlachetną i świętą tradycje, został stworzony w XIw. żeby zapobiec rozdrabnianiu majątków kościelnych przez księży pomiędzy ich synów.

5. Zobaczymy co Inside powie.

6. No chyba o to, w końcu przysłowie że silna wiara czyni cuda nie wzięło się znikąd ;)
Kto wie czy odpowiednio silne natężenie takich myśli nie spowodowało stworzenia jakiejś istoty. ;)
Ten post był edytowany przez chartkor dnia: 08 Sierpień 2009 - 22:20
Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=500287


Temat: Wybory miss forum - przygotowanie listy wyborczej
No właśnie. Nie mogę założyć ankiety, w której można byłoby oddawać swoje głosy na poszczeglne kandydatki. To niesprawiedliwe, że bez logowania nie można zakładać ankiet. Kod forum stanowczo powinien zostać przepisany.

No, ale do rzeczy. Zanim rozpoczną się właściwe wybory (będę niestety musiał się zalogować), trzeba najpierw przygotować listę kandydatek. Tutaj na tym topiku można zgłaszać swoje kandydatury. Można oczywiście zgłosić także kandydatury nie swoje, lecz kandydatki do tytułu. Tutaj wstępna lista, która wymagać będzie uzupełnienia. Podania o wykreślenie z listy nie będą uwzględniane, chyba że będą poparte względami rodzinnymi lub powodem będzie zagrożenie zdrowia lub życia.

Oczywiście, nie wybieramy najfajniejszego nicka, nie wybieramy nicka najmądrzejszego, ale wybieramy nick najbardziej sexi.

Żeby przygotowac listę sięgnałem do kilku tematów z działu ogólnego - z misiąca kwietnia i wybrałem nicki, które piszą uzywając rodzaju żeńskiego.

Oto lista (kolejność, w jakiej natrafiłem na nick):

- bosska
- lulka
- Seeni
- kasiek66
- znana ktośka
- animavilis
- melpomena
- ver
- Mii
- Drahna
- teraz
- ślepa i brzydka
- Empire
- franek kimono
- Kasztanka
- ślepa i brzydka
- Indian Summer
- bo ja
- nicha
- dżeska
- ribka_pilka
- evra


No a teraz proszę o zgłaszanie następnych kandydatek. Oraz proszę sponsorów o ufundowanie nagród - każdy powinien jakąś nagrodę ufundować za jakies tam zdobyte miejsce. Ja na przykład za zdobycie piątego miejsca obiecuję, że napisze dwa posty oraz wkleję dwa obrazki specjalnie z dedykacją dla nicka, który zajął to właśnie piąte miejsce.

Zastrzegam, że wybory są jedynie zabawą i wybieramy nie osobę, lecz nick. Na dodatek nie wybieramy najpiekniejszego nicka, najpiekniejszych postów, najpiekniejszego awatara i stopki, lecz wybieramy taki nick, który w swoich postach na forum jawi nam się najbardziej kobiecy.
Źródło: trzydziestki.fora.pl/a/a,1433.html